Rolety rzymskie - Szczecin

Rolety rzymskie to jeden z najpopularniejszych i wyjątkowo efektownych sposób zdobienia i zasłaniania okien. Wykonane z materiałów o wysokiej jakości, rolety rzymskie sprawdzają się zarówno w aranżacjach utrzymanych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Mogą by układane w różne sposoby, dzięki czemu każde wnętrze zyskuje dzięki nim niepowtarzalny klimat. Rolety rzymskie mogą mieć bowiem fałdy równe lub występować w postaci marszczonej tkaniny w poziomie i pionie - noszą one wówczas nazwę rolet austriackich. Ostateczny efekt, jakie dadzą rolety rzymskie Szczecin we wnętrzach domów lub biur zależy od wyboru tkaniny i sposobu jej marszczenia, a także konstrukcji usztywniających. System zastosowanych linek pozwala bowiem na przykład na wykonanie rolet rzymskich bez usztywnień, dzięki czemu tkanina po opuszczeniu układa się zupełnie na gładko, a po złożeniu naturalnie układa w lekkie fałdy. Rolety z fiszbinami składają się natomiast w regularne, równoległe fałdy w czasie składania, a same fiszbiny pozostają widoczne po opuszczeniu materiału, nadając dodatkowy ciekawy efekt.

Rolety rzymskie dzięki swojemu eklektycznemu charakterowi mogą być stosowane zarówno przy przeszkleniach poziomych, jak i ukośnych, na przykład w oknach dachowych lub nawet na szklanych dachach, skutecznie chroniąc przed działaniem promieni słonecznych, nadmiernie nagrzewających pomieszczenia. Nasza firma jest w stanie wykonać wszelkiego rodzaju rolety, niezależnie od rodzaju wnętrz czy poziomu skomplikowania formy okien i przeszkleń.

Rolety rzymskie Szczecin to oferta profesjonalnie szytych ozdób na okna, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działając od wielu lat na terenie miasta Szczecin, stworzyliśmy zespół doświadczonych architektów i projektantów, którzy są w stanie idealnie dopasować ozdoby okien do Państwa życzeń. Na koncie naszej firmy w mieście Szczecin znajdują się liczne realizacje zarówno we wnętrzach prywatnych, jak i biurowych, które zostały wykonane z najwyższą starannością i cieszą oczy naszych klientów. Zdobyta wiedza i kontakty w mieście Szczecin pozwalają nam nie tylko zaoferować naszym klientom szycie rolet rzymskich, austriackich lub weneckich, ale także służyć pomocą w wyborze odpowiednich okien, na tle których rolety będą prezentować się w jeszcze bardziej efektowny sposób. Dzięki temu możemy stworzyć dla Państwa wnętrze harmonijne, zapraszające do odpoczynku po pracowitym dniu lub sprzyjające pracy w warunkach biurowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wydarzenia

Więcej

Bezpłatna wizyta

Więcej

Galeria

Więcej

Współpraca i partnerstwo

Więcej

stat4u