FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak przebiega proces realizacji zamówienia?

Proces realizacji zamówienia zaczyna się już podczas ustalania dnia i godziny przyjazdu do Państwa. Pytamy wówczas o wyobrażenie klienta, czy ma na wystrój pomieszczenia wstępny pomysł lub jakie materiały mu się podobają, by zabrać na spotkanie to co trafi w jego gust.
Pytamy jaki rodzaj dekoracji mamy wziąć pod uwagę, typ marszczenia (przy zasłonie), bądź upięcia (przy rolecie rzymskiej).

Podczas spotkania pobieramy wymiary aranżowanych okien, prezentujemy materiały w docelowym oświetleniu danego pomieszczenia, prezentujemy także systemy zawieszania i doradzamy, by dekoracje idealnie współgrały z przestrzenią, a klient był świadomy wyborów i w pełni zadowolony. Umawiamy też termin montażu systemów takich jak karnisze, szyny bądź uchwyty na rolety. 

Następnie przechodzimy już do realizacji zamówienia w pracowni. Od zamówienia materiału, poprzez szycie do przygotowania dekoracji, by zawiesić je u Państwa. Kiedy zamówione dekoracje są gotowe, umawiamy się na odbiór.
Dekoracje zawieszamy w innym czasie niż robimy montaż systemów, by nie narażać dekoracji na uszkodzenia. 

Czy wizyta projektanta u mnie w domu/ firmie jest bezpłatna?

Tak w rejonie Szczecina i okolic (Bezrzecze, Wołczkowo, Dobra Szczecińska, Pilchowo) wizyta z próbkami materiału jest zawsze bezpłatna i niezobowiązująca.

Jestem poza Szczecina a chciałabym /chciałbym skorzystać z usług jak to zrobić?

Przede wszystkim napisać lub zadzwonić – w zależności od skomplikowania projektu, wspólnie poszukamy rozwiązania, aby sprawnie zrealizować zamówienie.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Zamówienie realizujemy w czasie do 5 tygodni, ale staramy się realizować szybciej, zazwyczaj w ciągu 2,5 – 3 tygodni.

Czy świadczycie Państwo serwis konserwacji dekoracji oraz ich prania ?
Wszystkie produkty są na 2 letniej gwarancji a reklamacje praktycznie nam się nie zdarzają. Jeśli wystąpi jakikolwiek problem (nawet po okresie gwarancyjnym ) nie zostawiamy z nim klienta samego – zawsze pomożemy.
 
Pranie dekoracji wykonanych przez nas jest również w naszej ofercie. Nasi pracownicy przyjadą do Państwa, ściągną, wypiorą, jeśli będzie potrzeba naprawią uszkodzenia, a na koniec wyprasują i zawieszą.

Jak Przebiega Cały Proces?

Doradztwo

Pomiary

Montaż

Szycie

Wieszanie Dekoracji

Pranie Dekoracji